Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XLI SLSZ w skokach i kombinacji norweskiej - Puchar Ferii.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn IMG 2869 20 lutego na obiektach średnich skoczni zakopiańskiego COS przeprowadzona została druga edycja XLI Szkolnej Ligi Sportów Zimowych w skokach i kombinacji norweskej. Tym razem zawodnicy walczyli o Puchar Ferii.

W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane wystartowało 14 skoczkiń oraz 76 skoczków z Polski i Słowacji . Natomiast w kombinacji sklasyfikowano 37 dwuboistów.
W galerii fotoreportaż

Wyniki
Skoki
K 15
dziewczęta 2008 i mł

1. Ella Vittamanova SVK 14,5 13 m 191 pkt
2. Kalina Sobczyk KS Evenement 11 11,5 m 148 pkt
3. Viktoria Micikova SVK 10 9,5 124,9 pkt

dziewczęta 2007-2006
K- 35
1. Pola Bełtowska AZS 28 28,5 m 166,4 pkt
2. Zuzanna Rapacz KS Evenement 24,5 25,5 m 134,5 pkt
3. Amelia Polanowska AZS 24 23 m 120,2 pkt

dziewczęta 2004-2005
1. Marcelina Bełtowska AZS 31,5 31 m 190,0 pkt
2. Natalia Słowik AZS 26 24,5 m 139,3 pkt
3. Wiktoria Polanowska AZS 22,5 22,5 m 114,5 pkt

dziewczęta 2002-2003
K-65
1. Róża Pawlikowska AZS 49,5 49,5 m 137,1 pkt
2. Sabina Król AZS 26 47 m 120,2 pkt

chłopcy 2008 i mł
K-15
1. Michał Zarycki KS Evenement 17 17 m 242,3 pkt
2. Michał Obtułowicz KS Evenement 16,5 16,5m 235,6
3. Stanisław Wiercioch KS Evenement 16 16,5 m 226,8 pkt

chłopcy 2006 -2007
K-35
1. Klemens Staszel KS Evenement 33,5 33,5m 216,2 pkt
2. Kacper Jarząbek TS Wisła 33,5 32,5 m 212,1pkt
3. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła 33,5 32,5 m 211,6 pkt

chłopcy 2004-2005
K-65
1. Klemens Joniak LKS Poroniec 66,66,5 m 224,5 pkt
2. Jan Rzadkosz TS Wisła 64,5 66,5 m 218,4 pkt
3. Marcin Wróbel AZS 59,5 63,5 m 198,7 pkt

chłopcy 2002-2003
K-65
1. Krystian Zygmuntowicz LKS Poroniec 64,5 65,5m 215,5 pkt
2. Stanisław Majerczyk TS Wisła 61 61,5 m 202,0 pkt
3. Tomasz Piczura AZS 62 61 m 199,2 pkt

Kombinacja Norweska
chłopcy 2006-2007 2 km
1. Kacper Jarząbek TS Wisła
2. Mikołaj Serwatowicz TS Wisła
3. Klemens Staszel KS Evenement

chłopcy 2004-2005 3km
1. Klemens Joniak LKS Poroniec
2. Tymoteusz Amilkiewicz AZS
3. Andrzej Waliczek LKS Poroniec

chłopcy 2002-2003 5km
1. Maciej Gąsienica Ciaptak AZS
2. Jakub Zegleń LKS Poroniec
3. Tomasz Piczura AZS

Pełne wyniki tutaj