Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - XXIII Letnia Liga Biegowa- druga edycja za nami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

tn IMG 1043 19 października na Górnej Równi Krupowej rozegrana została druga edycja 23 Letniej Ligi Biegowej. Na starcie rywalizacji zorganizowanej przez MOSiR Zakopane stanęło 476 dziewcząt i chłopców.
W galerii fotoreportaż z zawódów

Wyniki

Rocznik 2009 i mł
Dziewczęta
.
1. Michniak Magdalena 2009 SP Dzianisz 3:14.74
2. Gruszka Angelika 2010 SP Dzianisz 3:22.94
3. Ponikwia Marysia 2009 NSP Zielone Wzgórze 3:26.02
4.Polak Iga 2009 SP2 ZAKOPANE 3:30.81
5. Michniak Marta 2011 SP Dzianisz 3:36.47
6 . Sobczyk Kalina 2009 SP3 3:36.62

Chłopcy
1. Michniak Dawid 2009 SP Dzianisz 3:16.65
2. Kulpa Szymon 2009 SP2 ZAKOPANE 3:20.21
3. Rzadkosz Krzysztof 2009 NSP Zielone Wzgórze 3:22.50
4.Mikulec Adrian 2009 SP2 ZAKOPANE 3:25.25
5. Kłosok Jan 2009 SP3 3:26.93
6. Duda Filip 2009 SP 1 ZAKOPANE 3:31.58 \

Rocznik 2008-2007
Dziewczęta

1. Moszczyńska Zuzanna 2007 SMS Zakopane 4:41.01
2. Słowik Łucja 2007 SP3 4:51.24 10.23
3. Matyjasik Karina 2007 SP3 5:00.53 19.52
4.Leja Wiktoria 2007 SP5 5:02.84 21.83
5. Wądrzyk Weronika 2008 SP5 5:07.12 26.11
6. Zarzycka Hanna 2007 SP3 5:08.61 27.60

Chłopcy
1. Galica Grzegorz 2007 SMS Zakopane 6:19.52
2. Obtułowicz Michał 2008 SMS Zakopane 6:23.20
3. Bartol Klemens 2007 SMS Zakopane 6:23.80
4. Sowa Nataniel 2007 SMS Zakopane 6:23.92
5. Piszczór Bartłomiej 2007 SP 1 Biały Dunajec 6:33.18
6. Stefaniuk Daniel 2007 SP5 6:41.75

Rocznik 2006 2005

Dziewczęta

1. Komorowska Nikola 2006 SPMS nr 10 4:10.64
2.Słowik Natalia 2005 SP3 4:12.92
3. Wargala Julia 2005 SMS Zakopane 4:33.16
4. Pabin Zuzanna 2006 SP Dzianisz 4:38.01
5. Bubla Karolina 2005 SP Gliczarów Górny 4:40.98
6. Buczkowska Anna 2005 SP3 4:46.21

Chłopcy

1. Dudzik Wojciech 2005 SP5 5:56.00
2. Karpiel Kacper 2006 SPMS nr 10 5:58.62
3. Chowaniec Andrzej 2005 SMS Zakopane 6:02.91
4. ŁUKASZCZYK PAWEŁ 2005 SP4 Zakopane 6:08.79
5. Stachoń Karol 2006 SPMS nr 10 6:15.08
6. Sarwatowicz Mikołaj 2006 SP5 6:20.79

Rocznik 2004 – 2002
Dziewczęta
1. Topór Klaudia 2002 SMS Zakopane 6:02.09
2. Smędzik Magdalena 2003 SMS Zakopane 6:04.73 .
3. Szkurat Irena 2002 SMS Zakopane 6:07.25 .
4. Nędza Kubiniec Anna 2002 SMS Zakopane 6:15.09 .
5. Puto Aleksandra 2003 SMS Zakopane 6:19.10 .
6. Szkurat Daria 2003 SMS Zakopane 6:22.88 .

Chłopcy

1. Guńka Jan 2002 SMS Zakopane 7:24.86
2. Bartyzol Jakub 2002 SMS Zakopane 8:01.06
3. KALATA NATHAN 2004 SP5 8:16.99
4. Franosz Bartłomiej 2003 SP Gliczarów Górny 8:19.72
5. Baran Kacper 2004 SMS Zakopane 8:27.03
6. Czernik Mateusz 2003 SP Gliczarów Górny 8:28.95

rocznik 2001-1999

Dziewczęta
1.Szwajnos Małgorzata 1999 ZSHT 6:37.00
2. NAWARA ALINA 2001 ZSB 6:38.72
3. IWANIEC MAŁGORZATA 2001 ZSB 6:54.05
4. Gąsienica Katarzyna 1999 ZSSO STO 7:07.53
5. Korycińska Anna 1999 ZSHT 7:33.11
6. Saguła Katarzyna 1999 ZSHT 8:23.74

Chłopcy

1. Młynarczyk Jakub 2000 ZSHT 7:48.51
2. Magdziak Bartłomiej 1999 ZSHT 8:09.12
3. Wojciechowski Krzysztof 1999 ZSHT 8:13.95
4. MOŻDŻEŃ SZYMON 1999 ZSB 8:30.05
5. Chyc – Cieś Bartłomiej 2001 ZSHT 9:15.79
6. Szczepanek Maciej 2001 ZSSO STO 9:19.39

Pełne wyniki tutaj