Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Podsumowanie sportowej rywalizacji szkół 2016/2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

 Kalendarz Imprez Sportowych zima 2019/2020 do pobrania tutaj

 

Zapisy - XLIII Szkolna Liga Sportów Zimowych, Puchar Zakopanego w narciarstwie alpejskim: TUTAJ

Zapisy
V Zakopiański Bieg Sylwestrowy: TUTAJ
 
V Zakopiański Bieg Noworoczny: TUTAJ

tn dsc 0174 9 października w Sali Obrad Urzędu Miasta Zakopane odbyło się uroczyste podsumowanie sportowej rywalizacji szkół z powiatu tatrzańskiego za rok 2016/2017. Dyplomy, statuetki i puchary najlepszym sportowcom, w imieniu Burmistrza Miasta Zakopane Leszka Doruli, wręczyła Wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica oraz Sekretarz Miasta Grzegorz Cisło, natomiast z ramienia starostwa Anna Król-Józaga Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu.

 

Jak co roku w październiku uroczyście podsumowaliśmy sportową rywalizację w minionym roku szkolnym. Była to również okazja do wspólnego spotkania i podziękowania za zaangażowanie oraz ogromny wysiłek włożony w sportową rywalizację nie tylko uczniom, ale również nauczycielom, trenerom i sędziom.

Podziękowania za pomoc w realizacji Programu „Jeżdżę z głową”, dzięki któremu, jak przypomniała prowadząca uroczystość Naczelnik Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu Zofia Kiełpińska, aż 306 uczniów III klas szkół podstawowych mogło uczyć się minionej zimy jeździć na nartach, otrzymała firma GM INWEST Rafał Golonka oraz Pan Ryszard Kil.

Sportowa rywalizacja nie jest rankingiem szkół ale daje możliwość uczniom, rodzicom i nauczycielom na przeżywanie emocji sportowych, sprawdzenie swoich możliwości i pozwala na planowanie aktywności ruchowej uczniów, która służyć ma ich zrównoważonemu rozwojowi.

Podczas wręczania nagród Wiceburmistrz Miasta Zakopane Agnieszka Nowak-Gąsienica gratulowała uczniom wielkiej wytrwałości, pracowitości i hartu ducha, życząc im jednocześnie kolejnych sportowych sukcesów.

 

 

 
 

Punktacja generalna

SPORTOWA RYWALIZACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU TATRZAŃSKIEGO
Miejsce Szkoła Pkt dziewczęta Pkt chłopcy Suma
1 Szkoła Podstawowa Nr 3 Zakopane  262 215,5 477,50
2 Szkoła Podstawowa Nr 2 Zakopane  192,5 127,25 319,75
3 Szkoła Podstawowa Nr 9 Zakopane  136,5 135,5 272,00
4 Szkoła Podstawowa Nr 4 Zakopane  106 161 267,00
5 Szkoła Podstawowa Kościelisko  142 111 253,00
6 Szkoła Podstawowa Nr 1 Zakopane  103 145,08 248,08
7 Szkoła Podstawowa Nr 5 Zakopane  77 144 221,00
8 Szkoła Podstawowa Nr 10 Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego Zakopane 77 116,5 193,50
9 Katolicka Szkoła Podstawowa Zakopane  72,5 79,08 151,58
10 Szkoła Podstawowa Bukowina Tatrzańska  52 70,5 122,50
         
SPORTOWA RYWALIZACJA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH POWIATU TATRZAŃSKIEGO
Miejsce Szkoła Pkt dziewczęta Pkt chłopcy Suma
1 Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Zakopane  255,5 162,5 418,00
2 Gimnazjum Nr 1 Zakopane  157 171 328,00
3 Gimnazjum Nr 2 Zakopane  117,5 128 245,50
4 Gimnazjum Kościelisko  108 80 188,00
5 Gimnazjum Nr 3 Zakopane  79 88,5 167,50
6 Gimnazjum Zespołu Szkół Ogólnokształcących Zakopane  63 83,5 146,50
7 Gimnazjum Nr 1 Biały Dunajec  76 59 135,00
8 Gimnazjum Gliczarów Górny  32 82 114,00
9 Gimnazjum Bukowina Tatrzańska  55,5 46 101,50
10 Gimnazjum Leśnica   18,5 62 80,50
         
SPORTOWA RYWALIZACJA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU TATRZAŃSKIEGO 
Miejsce Szkoła Pkt dziewczęta Pkt chłopcy Suma
1 Zespół Szkół Hotelarsko Turystycznych  322 285 607,00
2 Zespół Szkół Budowlanych 78 215 293,00
3 Liceum Ogólnokształcące Zespołu Szkół Ogólnokształcących 127 141 268,00
4 Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społecznego Towarzystwa Oświatowego 79,5 51,5 131,00
5 Regionalne Liceum Ogólnokształcące 20 43 63,00
6 ZSZ Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości  13 48 61,00
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów!


Podczas uroczystości wyróżnienia otrzymali również sędziowie sportowi:

Czerniawska Józefa

Czerniawski Dariusz

Czerniawski Leon

Grafczyńska Maria

Haliński Krzysztof

Jarosz Jan

Konarski Kazimierz

Marciniak Andrzej

Nowak Andrzej

Radźko Henryk

Sójka Joanna

Sójka Tomasz

Stach Małgorzata

Stachowska Izabela

Stachowska Krystyna

Stachowski Andrzej

Szczepaniak Janusz

Walczak Bartłomiej

Watras Wiesław

Wrocławiak Bernadeta

Wyroba Halina

Ziętek Grażyna