Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Sukces zakopiańczyków w Spartakiadzie Samorządowej 2017

AKTUALNY KALENDARZ IMPREZ WIOSNA LATO 2024 TUTAJ

*********************************************************************************************************************************************************************

bieg hasiora

ZAPISY TUTAJ

tn 20170827 121128 W dniach 25 – 27 sierpnia w Poznaniu odbyła się zorganizowana przez Związek Miast Polskich II Ogólnopolska Spartakiada Samorządowa. Zakopane reprezentowane było przez skromną dwuosobową ekipę samorządowców, która jednak spisała się znakomicie. Nasi reprezentanci startowali siedmiokrotnie zdobywając siedem złotych medali (!). Radny Krzysztof Wiśniowski popularny „Żaba” wygrał zawody w pływaniu, bowlingu i badmintonie, a dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zakopanem Leszek Behounek zwyciężył w biegu przełajowym na 5 km, nordic walking na tym samym dystansie oraz w zawodach bowlingowych. Obydwaj nasi reprezentanci wystąpili także w turnieju popularnych piłkarzyków w których po wygraniu wszystkich meczów zajęli zdecydowanie 1 miejsce. Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na następnych zawodach.