Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - Indywidualne zawody pływackie 2017

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 0334 Ponad 90 dziewcząt i chłopców rywalizowało w indywidualnych zawodach pływackich zorganizowanych przez MOSiR Zakopane na basenie COS.
W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów.

 

PŁYWANIE INDYWIDUALNE - 08.06.2017
             
  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE      
             
             
  Dziewczęta STYL KLASYCZNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Paluch Natalia 2000 ZSO i G. 6 40,46
2 Gut Natalia 1999 ZSH-T Zakopane 5 47,43
3 Król Małgorzata 2000 ZSH-T Zakopane 4 50,10
             
  Dziewczęta STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Paluch Natalia 2000 ZSO i G. 2 32,63
2 Kowalczyk Sabina 2000 ZSO i G. 5 36,12
3 Król Małgorzata 2000 ZSH-T Zakopane 3 37,76
4 Gut Natalia 1999 ZSH-T Zakopane 4 38,69
5 Serafin Ania 1999 ZSP Betlejem 6 45,74
             
  Chłopcy          
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Dominik Kacper 2000 ZSH-T Zakopane 3 27,39
2 Dzhafarov Dawid 2000 ZSO i G. 5 31,14
3 Pawlikowski Maciej 1998 ZSO i G. 4 31,31
4 Duda Kacper 2000 ZSO i G. 2 31,67
5 Gratkowski Marcin 1999 ZSH-T Zakopane 2 39,59
6 Elantkowski Jan 2000 ZSO i G. 4 40,22
7 Bobrowski Szymon 2000 ZSO i G. 3 46,94
             
             
  SZTAFETY          
             
  M SZKOŁA TOR CZAS    
  1 LO ZSO 3 60,37    
  2 GIM ZSO 2 63,06    
  3 ZSHT 4 65,11    
             

  GIMNAZJA          
             
  Dziewczęta STYL KLASYCZNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Stopka Wanda 2002 ZSO i G. 2 47,77
2 Bukowska Katarzyna 2001 ZSO i G. 3 48,50
             
  Dziewczęta STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Bukowska Katarzyna 2001 ZSO i G. 1 40,93
             
  Chłopcy STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Smereczyński Andrzej 2002 ZSO i G. 3 30,20
2 Guzik Jakub 2002 ZSO i G. 5 30,25
3 Knapczyk Michał 2003 ZSO i G. 4 32,82
4 Zwijacz Marek 2003 ZSO i G. 2 33,77
5 Gontek Mikołaj 2001 ZSP Betlejem 4 36,57
6 Curlej Jakub 2003 ZSP Betlejem 3 40,42
7 Walkosz Bartłomiej 2002 ZSO i G. 2 41,43

  SZKOŁY PODSTAWOWE 2008-2010        
             
  Dziewczęta STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Wądrzyk Weronika 2008 SP 5 Zakopane 5 20,26
2 Gąsienica-Roj Anna 2008 SP1 Zakopane 5 20,29
3 Antolak Zuzanna 2009 SP 5 Zakopane 6 22,24
4 Bobak Paulina 2008 SP1 Zakopane 2 29,02
5 Wójciak  Maja 2010 SP 2 Zakopane 1 30,43
6 Porębska Lena 2009 SP1 Zakopane 2 32,22
             
  Chłopcy STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Wydra Patryk 2008 SP1 Zakopane 5 22,61
2 Buczulski Aleksander 2008 SP1 Zakopane 3 23,81
3 Witek Mateusz 2008 SP1 Zakopane 2 26,96
4 Brzoza Szymon 2009 SP 2 Zakopane 5 30,59
5 Dudzik Dorian 2009 SP1 Zakopane 3 31,18
6 Duda Filip 2009 SP1 Zakopane 4 32,50
  SZKOŁY PODSTAWOWE 2006-2007      
             
  Dziewczęta STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Brzoza Lena 2006 SP 2 Zakopane 6 15,07
2 Wójciak  Aniela 2007 SP 2 Zakopane 4 18,12
3 Gawlak Wiktoria 2006 KSP 1 24,11
4 Niżnik Anna 2006 SP 9 Zakopane 5 25,88
5 Tarchała Nikola 2007 SP1 Zakopane 3 33,95
6 Kęsek Karolina 2007 SP1 Zakopane 2 38,91
             
  Dziewczęta STYL KLASYCZNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Czajkowska Antonia 2006 SP1 Zakopane 3 23,15
2 Bukowska Aleksandra 2006 SP1 Zakopane 2 23,86
3 Dawidek Weronika 2006 KSP 4 26,28
             
  Chłopcy STYL DOWOLNY        
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas
1 Urban Mateusz 2007 KSP 3 16,64
2 Łacek Patryk 2007 ZS Murzasichle 5 17,38
3 Szlehuber Szymon 2006 SP 5 Zakopane 4 18,81
4 Mleczko Jakub 2006 SP 5 Zakopane 3 19,30
5 Różak Jakub 2006 SP 9 Zakopane 3 22,11
6 Duda Tymoteusz 2006 SP1 Zakopane 1 22,28

  SZKOŁY PODSTAWOWE 2004-2005            
                 
  Dziewczęta STYL DOWOLNY              
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas Tor Czas
1 Janik Anna 2005 SPMS 3 14,61 1 14,86
2 Kalata Martyna 2004 SP 5 Zakopane 5 17,32 3 16,52
3 STARCZOWSKA Anna 2004 SP GROŃ 4 17,24 2 16,70
4 Zwijacz Ewa 2005 SP Kościelisko 3 17,40 4 17,75
5 Gąsienica-Roj Alicja 2005 SP1 Zakopane 1 17,66 5 17,79
6 Leja Lidia 2004 SP1 Zakopane 3 17,78    
7 Kralka Karolina 2004 SP 5 Zakopane 6 17,82    
                 
  Dziewczęta STYL KLASYCZNY            
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas    
1 Bukowska Aleksandra 2005 SP 2 Zakopane 2 17,92    
2 Ryba Monika 2005 SP 3 Zakopane 6 20,34    
3 Wołczek Krystyna 2004 SP 5 Zakopane 5 20,57    
4 Urban Wiktoria 2004 KSP 3 21,45    
5 Konopka Barbara 2004 KSP 4 25,77    
                 
  Chłopcy STYL DOWOLNY              
M Nazwisko Imię Rok Szkoła Tor Czas    
1 Mamcarz Mateusz 2004 SP 5 Zakopane 6 12,66    
2 Chyc Marcel 2005 SPMS 6 15,28    
3 Łapka Maciej 2005 SP 5 Zakopane 3 16,15    
4 Sularz Klemens 2005 SP 5 Zakopane 4 17,21    
5 Dolak Mateusz 2005 KSP 4 19,24    
6 Pęksa Jakub 2005 KSP 5 20,83    
                 


Pełne wyniki tutaj