Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Zakopane - 22 Letnia Liga Biegowa 4 edycja

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

 

     

logobip

tn IMG 0223 350 dziewcząt i chłopców rywalizowało na Górnej Równi Krupowej w kolejnejh odsłonie 22 Letniej Ligi Biegowej.
Zawody zorganizowane zostały przez MOSIr Zakopane

W galerii fotoreportaż MOSiR z zawodów

Wyniki

Szkoły Podstawowe

DZ 2008-2010
1.Wądrzyk, Weronika SP 5 Zakopane 3:23.36
2.Żelechowska Laura SP 2 Zakopane 3:39.91
3. Ponikwia Maria NSP Zielone Wzgórze 3:40.21
4. Król Łęgowska Joanna SP 2 Zakopane 3:41.41
5. Fatla Maria SP 2 Zakopane 3:42.65
6. Bobrowski, Karolina SP 5 Zakopane 3:42.80

CHŁ 2008-2010
1.Gruszka Mariusz SP Dzianisz 3:02.66
2.Gąsienica Daniel Jan SP 2 Zakopane 3:09.74
3. Michalik Andrzej SP Kościelisko 3:09.84
4.Gawlak Stanisław KSP 3:11.38
5.Pawlikowski Marcin SP 7 Zakopane 3:14.60
6.Michniak Dawid SP Dzianisz 3:24.49 21.83

DZ 2006-2007
1.Komorowska Nikola SP 3 Zakopane 4:19.36
2.Moszczyńska Zuzanna SP 7 Zakopane 4:37.88
3. Kukuc Anna SP 4 Zakopane 4:46.88
4.Pabin Zuzanna SP Dzianisz 4:50.89
5.Michalik ANNA SP Kościelisko 4:52.30
6.Węgrowska Magda SP Gliczarów Górny 4:52.44

CHŁ 2006-2007
1. Jarząbek Kacper ZSPiG Sierockie 4:26.82
2. Zwatrzko Jan SP Kościelisko 4:28.94 .
3. Karpiel Kacper SP 2 Zakopane 4:37.14 .
4. Zygmuntowicz, Bartek SP 5 Zakopane 4:42.56 .
5. Zwijacz Zdzisław SP 9 Zakopane 4:46.18 .
6. Bubla Krystian SP 1 Biały Dunajec 4:50.10 .
DZ 2004-2005
1.Orawiec Aneta SP Gliczarów Górny 4:20.44
2. Bubla Karolina SP Gliczarów Górny 4:31.04
3. Mrugała Natalia ZSPiG Sierockie 4:43.34
4. Gąsienica Roj Marcelina SPMS 4:45.96
5. Skupień Anna SP 4 Zakopane 4:48.42
6. Janik Anna SPMS 4:50.81

CHŁ 2004-2005
1.Barnowski Szymon SP Witów 3:58.15
2. Joniak Klemens SP 4 Zakopane 4:07.90
3. Baran Kacper SP Witów 4:13.48
4. Kluś Bartłomiej SP 9 Zakopane 4:16.78
5. Galica Jan SP 4 Zakopane 4:23.39
6. Karpiel Dawid SPMS 4:24.40

Szkoły Gimnazjalne

DZ 2001-2003
1. Kułach Ewelina Gim 1 Biały Dunajec 10:35.49
2.Iwaniec Małgorzata GIM KOŚCIELISKO 10:55.49
3. Zbozień Wioleta GIM Gliczarów Górny 10:59.83
4. Gał Monika GIM Gliczarów Górny 11:00.27
5. Karciarz Natalia ZSPiG Sierockie 11:44.39
6. Szczechowicz Emilia ZSPiG Sierockie 11:52.89

CHŁ 2001-2003
1. Orawiec Dariusz GIM Gliczarów Górny 7:45.73
2.Chrobak Mariusz GIM Gliczarów Górny 7:47.11
3. Pawlikowski Michał Gim 1 Biały Dunajec 7:49.01
4. Bugara Robert GIM KOŚCIELISKO 7:59.07
5. Bryja Sebastian GMS 8:07.56
6. Klimecki Krystian Gim 2 Zakopane 8:22.92

Szkoły średnie
DZ 1997-2000
1.Szwajnos Małgorzata ZSHT 10:10.93
2.Korycińska Anna ZSHT 11:28.87
3.Chorąży Gabriela ZSB 11:46.87
4. Gał Barbara ZSHT 11:55.21
5. Kurkowska Joanna ZSB 12:13.53
6. Stanaszek Aleksandra ZSB 12:24.23

CHŁ 1997-2000
1. Młynarczyk Jakub ZSHT 8:07.47
2. Magdziak Bartłomiej ZSHT 8:27.33
3.Pol Aleksander ZSHT 9:08.04
4.Sułocha Paweł ZSB 9:26.03
5.Fryzowicz Michał ZSHT 9:31.45
6. Dominik Kacper ZSHT 9:35.97

 

 Pełne wyniki tutaj