11 maja na stadionie lekkoatletycznym zakopiańskiego COS rywalizowali uczniowie szkół średnich oraz gimnazjalnych. W zawodach zorganizowanych przez MOSiR Zakopane uczestnicy brali udział w skoku w dal, pchnięciu kulą oraz biegach na dystansach 100m, 200m, 400m i 600m gimnazja oraz 800-1500 licea.
Wyniki Gimnazja
SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA - 11.05.2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SKOK W DAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
Inne |
1 |
95 |
SKUPIEŃ |
NATALIA |
2001 |
G1-Zakopane |
4,62 |
|
2 |
102 |
Galica |
Wioleta |
2003 |
G1-Zakopane |
3,96 |
|
3 |
97 |
Bachleda -Księdzularz |
Martyna |
2002 |
G1-Zakopane |
3,80 |
|
4 |
100 |
Dziatkowiec |
Katarzyna |
2001 |
G1-Zakopane |
3,66 |
|
5 |
104 |
Muras |
Magdalena |
2003 |
G1-Zakopane |
3,51 |
|
6 |
93 |
MOŻDŻEŃ |
KINGA |
2002 |
G1-Zakopane |
3,39 |
|
7 |
105 |
Żur |
Maja |
2003 |
G1-Zakopane |
3,37 |
|
8 |
90 |
Kozaczenko |
Anna |
2004 |
Gim.sto.Zakopane |
3,28 |
|
9 |
98 |
Pisowicz |
Agnieszka |
2002 |
G1-Zakopane |
3,26 |
|
10 |
106 |
Tylka |
Karolina |
2003 |
G1-Zakopane |
3,05 |
|
11 |
99 |
Palka |
Joanna |
2002 |
G1-Zakopane |
2,85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
Inne |
1 |
118 |
Tarchała |
Kacper |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
5,44 |
|
2 |
111 |
Rogalski |
Marcin |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
5,08 |
|
3 |
134 |
Stoch |
Jakub |
2001 |
G1-Zakopane |
4,71 |
|
4 |
110 |
Dzik-Wesołowski |
Mateusz |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
4,67 |
|
5 |
114 |
Motyka |
Jakub |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
4,55 |
|
6 |
112 |
Ozga |
Maciej |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
4,50 |
|
7 |
128 |
ŻELECHOWSKI |
JACEK |
2001 |
G1-Zakopane |
4,45 |
|
8 |
115 |
Głowacki |
Jakub |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
4,34 |
|
|
116 |
CZAJKOWSKI |
BARTOSZ |
2002 |
Gim.sto.Zakopane |
4,34 |
|
|
135 |
Dudzik |
Jakub |
2003 |
G1-Zakopane |
4,34 |
|
11 |
113 |
Florek |
Sebastian |
2002 |
Gim.sto.Zakopane |
4,31 |
|
12 |
125 |
BOBAK |
MARCIN |
2002 |
G1-Zakopane |
4,19 |
|
13 |
119 |
POPŁAWSKI |
JAN |
2003 |
Gim.sto.Zakopane |
3,82 |
|
14 |
117 |
CARONNA |
MAKSYMILIAN |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
3,42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SZKOLNA INDYWIDUALNA LIGA LEKKOATLETYCZNA - 11.05.2017 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Pchnięcie kulą |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
Inne |
1 |
91 |
WITOS |
PAULINA |
2002 |
G1-Zakopane |
9,17 |
|
2 |
99 |
Palka |
Joanna |
2002 |
G1-Zakopane |
7,22 |
|
3 |
98 |
Pisowicz |
Agnieszka |
2002 |
G1-Zakopane |
7,04 |
|
4 |
100 |
Dziatkowiec |
Katarzyna |
2001 |
G1-Zakopane |
6,81 |
|
5 |
92 |
ZARYCZAŃSKA |
JULIA |
2002 |
G1-Zakopane |
6,73 |
|
6 |
105 |
Żur |
Maja |
2003 |
G1-Zakopane |
6,72 |
|
7 |
106 |
Tylka |
Karolina |
2003 |
G1-Zakopane |
5,73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
Inne |
1 |
131 |
Jarecki |
Tomasz |
2001 |
G1-Zakopane |
9,68 |
|
2 |
133 |
Wiaderny |
Mateusz |
2001 |
G1-Zakopane |
9,42 |
|
3 |
120 |
Jarząbek |
Klemens |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
8,55 |
|
4 |
122 |
Karp |
Stanisl |
2003 |
Gim.sto.Zakopane |
8,13 |
|
5 |
127 |
MARDUŁA |
PIOTR |
2001 |
G1-Zakopane |
6,74 |
|
BIEG NA 100 M |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
91 |
WITOS |
PAULINA |
2002 |
G1-Zakopane |
00:14,79 |
|
102 |
Galica |
Wioleta |
2003 |
G1-Zakopane |
00:14,79 |
3 |
101 |
KIełbik |
Julia |
2003 |
G1-Zakopane |
00:14,96 |
4 |
97 |
Bachleda -Księdzularz |
Martyna |
2002 |
G1-Zakopane |
00:15,30 |
5 |
94 |
Witos |
Patrycja |
2003 |
G1-Zakopane |
00:15,40 |
6 |
95 |
SKUPIEŃ |
NATALIA |
2001 |
G1-Zakopane |
00:15,78 |
7 |
107 |
Krysińska |
Wiktoria |
2003 |
G1-Zakopane |
00:15,86 |
8 |
90 |
Kozaczenko |
Anna |
2004 |
Gim.sto.Zakopane |
00:16,09 |
9 |
93 |
MOŻDŻEŃ |
KINGA |
2002 |
G1-Zakopane |
00:16,31 |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
126 |
BORZĘCKI |
KACPER |
2002 |
G1-Zakopane |
00:12,25 |
2 |
118 |
Tarchała |
Kacper |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:12,82 |
3 |
111 |
Rogalski |
Marcin |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:13,21 |
4 |
130 |
PAPIEŻ |
ADRIAN |
2001 |
G1-Zakopane |
00:13,38 |
5 |
129 |
Laskowski |
Jakub |
2002 |
G1-Zakopane |
00:13,50 |
6 |
115 |
Głowacki |
Jakub |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:13,64 |
|
127 |
MARDUŁA |
PIOTR |
2001 |
G1-Zakopane |
00:13,64 |
8 |
114 |
Motyka |
Jakub |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:13,96 |
9 |
112 |
Ozga |
Maciej |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:13,98 |
10 |
110 |
Dzik-Wesołowski |
Mateusz |
2001 |
Gim.sto.Zakopane |
00:14,01 |
11 |
116 |
CZAJKOWSKI |
BARTOSZ |
2002 |
Gim.sto.Zakopane |
00:14,26 |
12 |
125 |
BOBAK |
MARCIN |
2002 |
G1-Zakopane |
00:14,36 |
13 |
132 |
Bobak |
Tadeusz |
2003 |
G1-Zakopane |
00:14,51 |
14 |
113 |
Florek |
Sebastian |
2002 |
Gim.sto.Zakopane |
00:14,66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
BIEG NA 200 M |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
103 |
Walkosz |
Katarzyna |
2003 |
G1-Zakopane |
00:32,53 |
2 |
94 |
Witos |
Patrycja |
2003 |
G1-Zakopane |
00:32,60 |
3 |
108 |
Tancer |
Anna |
2003 |
G1-Zakopane |
00:32,88 |
4 |
107 |
Krysińska |
Wiktoria |
2003 |
G1-Zakopane |
00:35,27 |
5 |
92 |
ZARYCZAŃSKA |
JULIA |
2002 |
G1-Zakopane |
00:36,88 |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
124 |
ŁUKASZCZYK |
DANIEL |
2002 |
G1-Zakopane |
00:28,93 |
2 |
123 |
FRYZOWICZ |
JAN |
2002 |
G1-Zakopane |
00:29,55 |
3 |
129 |
Laskowski |
Jakub |
2002 |
G1-Zakopane |
00:31,06 |
|
|
|
|
|
|
|
BIEG NA 400 M |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
109 |
Zwijacz |
Barbara |
2003 |
G1-Zakopane |
01:16,28 |
2 |
104 |
Muras |
Magdalena |
2003 |
G1-Zakopane |
01:23,75 |
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
126 |
BORZĘCKI |
KACPER |
2002 |
G1-Zakopane |
01:06,90 |
2 |
134 |
Stoch |
Jakub |
2001 |
G1-Zakopane |
01:10,32 |
3 |
130 |
PAPIEŻ |
ADRIAN |
2001 |
G1-Zakopane |
01:10,36 |
4 |
128 |
ŻELECHOWSKI |
JACEK |
2001 |
G1-Zakopane |
01:10,69 |
5 |
132 |
Bobak |
Tadeusz |
2003 |
G1-Zakopane |
01:12,51 |
6 |
131 |
Jarecki |
Tomasz |
2001 |
G1-Zakopane |
01:14,64 |
|
|
|
|
|
|
|
BIEG NA 600 M |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
GIMNAZJA DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko |
Imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
Inne |
1 |
96 |
STĘPIŃSKA |
MARTYNA |
2001 |
G1-Zakopane |
02:19,44 |
|
|
109 |
Zwijacz |
Barbara |
2003 |
G1-Zakopane |
02:07,09 |
PK |
|
101 |
KIełbik |
Julia |
2003 |
G1-Zakopane |
02:09,28 |
PK |
|
103 |
Walkosz |
Katarzyna |
2003 |
G1-Zakopane |
02:10,15 |
PK |
|
108 |
Tancer |
Anna |
2003 |
G1-Zakopane |
02:12,96 |
PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyniki szkoły średnie
Skok w dal |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
1 |
1 |
Miśkowiec Lidia |
1998 |
ZSHT |
4,47 |
2 |
10 |
Grądziel Weronika |
1999 |
ZSHT |
4,02 |
3 |
14 |
Skowyra Dorota |
2000 |
ZSHT |
4,00 |
|
25 |
Body Małorzata |
2000 |
ZSHT |
4,00 |
5 |
13 |
Orawiec Paulina |
2000 |
ZSHT |
3,63 |
|
19 |
Komperda Ewa |
2000 |
ZSHT |
3,63 |
7 |
17 |
Hauke Patrycja |
2000 |
ZSHT |
3,60 |
8 |
39 |
GĄSIENICA KATARZYNA |
1999 |
LO STO |
3,59 |
9 |
11 |
Sobczyk Zuzanna |
2000 |
ZSHT |
3,48 |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
1 |
41 |
Marduła Hubert |
1999 |
ZSHT |
5,49 |
2 |
49 |
Łojas Sebastian |
1999 |
ZSHT |
5,43 |
3 |
46 |
Magdziak Bartłomiej |
1999 |
ZSHT |
5,24 |
4 |
40 |
Fryzowicz Michał |
1999 |
ZSHT |
5,20 |
5 |
47 |
Wójtowicz Damian |
1998 |
ZSHT |
4,79 |
6 |
85 |
GĄSIENICA-DANIEL JAN |
1999 |
LO STO |
4,67 |
7 |
88 |
Chlebek Mikołaj |
1999 |
LO STO |
4,60 |
9 |
86 |
MAJERCZYK-SZWAJNOS ANDRZEJ |
1999 |
LO STO |
4,23 |
10 |
63 |
Wetula Piotr |
2000 |
ZSHT |
4,07 |
|
51 |
Pol Aleksander |
2000 |
ZSHT |
4,24 |
Pchnięcie kulą |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
1 |
21 |
Stołowska Grażyna |
1999 |
ZSHT |
9,35 |
2 |
22 |
Gąsienica - Mracielnik Hanna |
1999 |
ZSHT |
8,76 |
3 |
8 |
Furtak Natalia |
1997 |
ZSHT |
8,57 |
4 |
3 |
Grądziel Angelika |
1997 |
ZSHT |
8,28 |
5 |
5 |
Gacek Gabriela |
1998 |
ZSHT |
8,26 |
6 |
18 |
Stachoń - Haziak Magdalena |
2000 |
ZSHT |
8,25 |
7 |
29 |
Sularz Zofia |
1999 |
ZSHT |
8,14 |
8 |
28 |
Staszel Małgorzata |
1998 |
ZSHT |
7,54 |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Wynik [m] |
1 |
56 |
Karpiel Stanisław |
2000 |
ZSHT |
11,56 |
2 |
52 |
Gut Józef |
2000 |
ZSHT |
10,93 |
|
61 |
Piszczek Marcin |
2000 |
ZSHT |
10,93 |
4 |
50 |
Żołądź Maciej |
2000 |
ZSHT |
10,85 |
5 |
44 |
Styrczula Wojciech |
1998 |
ZSHT |
9,10 |
6 |
86 |
MAJERCZYK-SZWAJNOS ANDRZEJ |
1999 |
LO STO |
8,70 |
7 |
48 |
Stanuch Jan |
1998 |
ZSHT |
8,35 |
8 |
45 |
Karpęcki Marcin |
1998 |
ZSHT |
8,16 |
9 |
85 |
GĄSIENICA-DANIEL JAN |
1999 |
LO STO |
7,87 |
10 |
84 |
JAKUBIAK WOJCIECH |
1999 |
LO STO |
7,11 |
|
|
|
|
|
|
Bieg na 100 m |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
10 |
Grądziel Weronika |
1999 |
ZSHT |
00:13,67 |
2 |
19 |
Komperda Ewa |
2000 |
ZSHT |
00:13,76 |
3 |
1 |
Miśkowiec Lidia |
1998 |
ZSHT |
00:14,07 |
4 |
25 |
Body Małorzata |
2000 |
ZSHT |
00:14,24 |
5 |
13 |
Orawiec Paulina |
2000 |
ZSHT |
00:14,89 |
6 |
3 |
Grądziel Angelika |
1997 |
ZSHT |
00:14,90 |
7 |
14 |
Skowyra Dorota |
2000 |
ZSHT |
00:15,22 |
8 |
15 |
Stachoń - Wawrzków Katarzyna |
2000 |
ZSHT |
00:15,25 |
9 |
5 |
Gacek Gabriela |
1998 |
ZSHT |
00:15,27 |
10 |
11 |
Sobczyk Zuzanna |
2000 |
ZSHT |
00:15,81 |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
41 |
Marduła Hubert |
1999 |
ZSHT |
00:11,35 |
2 |
40 |
Fryzowicz Michał |
1999 |
ZSHT |
00:11,94 |
3 |
46 |
Magdziak Bartłomiej |
1999 |
ZSHT |
00:12,25 |
4 |
58 |
Dominik Kacper |
2000 |
ZSHT |
00:12,28 |
5 |
52 |
Gut Józef |
2000 |
ZSHT |
00:12,36 |
6 |
48 |
Stanuch Jan |
1998 |
ZSHT |
00:12,68 |
7 |
53 |
Krzysiak Michał |
2000 |
ZSHT |
00:12,82 |
8 |
60 |
Kadlcik Mateusz |
2000 |
ZSHT |
00:12,93 |
9 |
84 |
JAKUBIAK WOJCIECH |
1999 |
LO STO |
00:13,55 |
10 |
88 |
Chlebek Mikołaj |
1999 |
LO STO |
00:13,74 |
Bieg na 200 m |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
19 |
Komperda Ewa |
2000 |
ZSHT |
00:30,09 |
2 |
22 |
Gąsienica - Mracielnik Hanna |
1999 |
ZSHT |
00:32,22 |
3 |
26 |
Korycińska Anna |
1998 |
ZSHT |
00:32,76 |
4 |
25 |
Body Małorzata |
2000 |
ZSHT |
00:32,89 |
5 |
9 |
Lasak Ewelina |
1999 |
ZSHT |
00:33,36 |
6 |
14 |
Skowyra Dorota |
2000 |
ZSHT |
00:33,74 |
7 |
15 |
Stachoń - Wawrzków Katarzyna |
2000 |
ZSHT |
00:34,44 |
8 |
23 |
Saguła Katarzyna |
1998 |
ZSHT |
00:35,64 |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
41 |
Marduła Hubert |
1999 |
ZSHT |
00:23,37 |
2 |
46 |
Magdziak Bartłomiej |
1999 |
ZSHT |
00:25,62 |
3 |
63 |
Wetula Piotr |
2000 |
ZSHT |
00:29,98 |
Bieg na 400 m |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
4 |
Spankowska Mariola |
1999 |
ZSHT |
01:21,54 |
2 |
9 |
Lasak Ewelina |
1999 |
ZSHT |
01:21,76 |
3 |
3 |
Grądziel Angelika |
1997 |
ZSHT |
01:22,30 |
4 |
17 |
Hauke Patrycja |
2000 |
ZSHT |
01:25,93 |
5 |
26 |
Korycińska Anna |
1998 |
ZSHT |
01:32,05 |
6 |
23 |
Saguła Katarzyna |
1998 |
ZSHT |
01:34,78 |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
49 |
Łojas Sebastian |
1999 |
ZSHT |
00:57,64 |
2 |
40 |
Fryzowicz Michał |
1999 |
ZSHT |
00:59,94 |
3 |
48 |
Stanuch Jan |
1998 |
ZSHT |
01:03,69 |
4 |
58 |
Dominik Kacper |
2000 |
ZSHT |
01:03,93 |
5 |
44 |
Styrczula Wojciech |
1998 |
ZSHT |
01:05,01 |
6 |
52 |
Gut Józef |
2000 |
ZSHT |
01:05,38 |
7 |
47 |
Wójtowicz Damian |
1998 |
ZSHT |
01:06,14 |
8 |
53 |
Krzysiak Michał |
2000 |
ZSHT |
01:06,34 |
9 |
60 |
Kadlcik Mateusz |
2000 |
ZSHT |
01:06,48 |
10 |
50 |
Żołądź Maciej |
2000 |
ZSHT |
01:09,03 |
11 |
56 |
Karpiel Stanisław |
2000 |
ZSHT |
01:09,86 |
Bieg na 800 m |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
6 |
Szwajnos Małgorzata |
1999 |
ZSHT |
02:49,24 |
2 |
24 |
Szwajnos Katarzyna |
2000 |
ZSHT |
02:55,88 |
3 |
2 |
Gał Natalia |
1997 |
ZSHT |
03:05,18 |
4 |
16 |
Stopka Sylwia |
2000 |
ZSHT |
03:09,84 |
5 |
27 |
Słodyczka Katarzyna |
1998 |
ZSHT |
03:39,37 |
|
|
|
|
|
|
Bieg na 1500 m |
|
|
|
|
|
|
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
M |
Nr |
Nazwisko i imię |
Rok |
Szkoła |
Czas |
1 |
55 |
Młynarczyk Jakub |
2000 |
ZSHT |
05:06,69 |
2 |
42 |
Wojciechowski Krzysztof |
1999 |
ZSHT |
05:07,69 |
3 |
51 |
Pol Aleksander |
2000 |
ZSHT |
05:56,44 |