tn DSCF2763 W kolejnej tym razem feryjnej odsłonie 38 ZLS w skokach i kombinacji norweskiej wystartowało 55 skoczków oraz 8 skoczkiń. Zawodnicy rywalizowali na obiektach K-15, K35 orazK-65 W kombinacji norweskiej skalsyfikowano zawodników

Liga organizowana jest przez MOSiR Zakopane.

W galerii fotoreportaż z zawodów!!

Na K 15 wystartowała jedyna dziewczyna Natalia Kobiela z AZS Zakopane,
W starszej grupie wiekowej na K 35 trumfowała Kamila Karpiel , druga była Sabina Król, trzecia Róża Pawlikowska, czwarta Olga Gębik a piąta Ewelina Orawiec, Wszystkie reprezentują AZS Zakopane.
W najstarszej grupie wiekowej na K 65 zwyciężyła Joanna Kil AZS Zakopane a druga była Katarzyna Pałasz KS Sołtysianie Stare Bystre

Wśród najmłodszych skoczków na K 15 triumfował Kacper Jarząbek, TS Wisła Zakopane,drugi był Tymoteusz Amilkiewicz AZS Zakopane a trzeci Mikołaj Serwatowicz TS Wisła Zakopane
W starszej grupie wiekowej na K 35 najdalej skakał Jan Rzadkosz, drugie miejsce przypadło Stanisławowi Majerczykowi obaj TS Wisła Zakopane, a trzecie miejsce wywalczył Jan Bukowski AZS Zakopane Na k 65 w kategorii junior D triumfował Mateusz Gruszka z AZS Zakopane, drugi był Maciej Zborowski KS Chochołów a trzeci Mateusz Jarosz TS Wisła Zakopane

Najlepszym juniorem młodszym na K 65 był Damian Skupień , drugie miejsce wywalczył Jakub Chowaniec   a trzeci był Andrzej Szczechowicz- wszyscy reprezentują klub  TS Wisła Zakopane.

W kombinacji norweskiej wśród najmłodszych dwuboistów , którzy rywalizowali na K 35 i mieli do pokonania dystans 3 km podium przedstawiało się jak po skokach Jan Rzadkosz wyprzedził Stanisława Majerczyka oraz Jana Bukowskiego. Najszybciej trasę pokonał Jan Liszka, ktory po skokach był siódmy ale swoim biegiem wywalczył czwartą lokatę.

W młodszej grupie wiekowej triumfował Maciej Korzeniowski, który najszybszym biegiem z czwartej pozycji po skokach przesunął się na pierwsze. Drugą lokatę utrzymał Maciej Zborowski a trzeci był Dawid Haberny. który drugim czasem biegu awansował z 6 miejca.

W juniorach młodszych druga lokata na skoczni i drugi czas biegu na dystansie 5 km pozwolił Jakubowi Chowaniakowi KS Chochołow zająć najwyższe miejsce na podium. Artur Wacławiak awansował z piątej lokaty najszybszym biegiem na drugi stopień podium a Dawid Hreśka z czwartymi pozycjami ostatecznie stanął na najniższym stopniu podium